Tesla car логотип Tesla car - банер

Tesla Model S — технічні характеристики і особливості

Tesla Model S

Tesla Model S — революційний електромобіль, покликаний повністю знищити двигун внутрішнього згоряння і прищепити людству бажання пересуватися виключно на екологічно чистому транспорті. Цей автомобіль перший зміг довести, що електричний двигун має величезну перевагу над бензиновим, який вже вичерпав себе і йому пора в музей. Щоб це було не просто словами, давайте подивимося на технічні характеристики електромобіля Tesla Model S і розглянемо всі його особливості.

Tesla Model S вперше вийшов з конвеєра американської маловідомої ще тоді компанії Tesla Motors в 2012 році. Прототип даного електромобіля був представлений в 2009 році в Німеччині на Франкфуртському автосалоні, тоді то все і почалося. Автомобіль приводиться в рух виключно електромотором і це є основою, пам'ятаючи про яку і читаючи написані нижче технічні характеристики цієї «тачки» ви впадете в м'який шок ... Не забігаючи далеко можна сказати лише одне, Tesla Model S в швидкісних якостях залишає позаду таких іменитих «жеребців »як Porshe 911 і BMW M5! Непогано для сімейного п'ятидверного седана, безпеку якого після краш-тестів оцінена в 5 зірок (найбезпечніший автомобіль 2013 року).

Масово-габаритні характеристики Tesla Model S 2013 року / Tesla Model S 2016 року

 • Маса: 2108 кг
 • Довжина: 4976 мм
 • Ширина (з урахуванням бічних дзеркал): 1963 мм
 • Висота: 1435 мм
 • Колісна база: 2959 мм
 • Кліренс: 154.9 мм
 • Обсяг багажника: 900 літрів
Tesla Model S - габарити

Акумулятор Tesla Model S і його характеристики

В даний електрокар встановлено сучасний літій-іонний акумулятор має ємність 85 кВт * год або 60 кВт * год (залежить від комплектації). Цього акумулятора вистачає, щоб подолати відстань рівну 426 км і 335 км відповідно !!! Подібний показник з легкістю конкурує з іншими бензиновими автомобілями сегмента S. Батарея складається з 16 блоків і розташовується уздовж днища автомобіля, що додатково підвищує жорсткість і безпеку. Таким чином, таке розташування акумулятора дозволяє знизити центр ваги авто до 45 см.

 • Тип батареї: літій-іонна
 • Обсяг батареї: 85/60 кВт * год *
 • Запас ходу до повної зарядки: 426/335 км *
 • Ресурс: 7 років або 160 тис. Км
 • Габарити батареї: Довжина - 2.1 м, Ширина - 1.2 м, висота - 15 см
 • Вага батареї: ~ 450 кг
 • Час зарядки від побутової мережі змінного струму 110В: за 1 годину заповнюється 8 км шляху
 • Час зарядки від побутової мережі змінного струму 220В: за 1 годину заповнюється 50 км шляху
 • Час повної зарядки на станції Tesla Supercharger: 30 хвилин безкоштовно
Tesla Model S - акумулятор

Аккумулятор Tesla Model S

Варто відзначити, що акумулятор Tesla Model S має вкрай високу щільність заряду (подібні акумулятори використовують в ноутбуках). Високий ресурс батареї досягається за рахунок сучасної системи рідкого охолодження системи, якою, до речі кажучи, охолоджується і сам мотор.

Двигун і трансмісія Tesla Model S

У електромобілі встановлений асинхронний трифазний електродвигун змінного струму. Двигун є власною розробкою компанії Tesla Motors і не має аналогів. Електромотор встановлений на задній міст автомобіля. Потужність двигуна Tesla Model S в максимальній комплектації - 416 л. с., максимальний (постійний) крутний момент - 600 Нм. Електромотор охолоджується за допомогою рідкої системи охолодження.

Tesla Model S - двигун

Двигун Tesla Model S

Крім того, сучасний електромобіль має надійну трансмісію від компанії Mercedes-Benz, яка призводить автомобіль в рух за допомогою одноступінчатого редуктора (одна швидкість). Передавальне число редуктора 9.73.

 • Максимальна швидкість: 209/201/193 км / ч *
 • Потужність: 416/362/302 к. с.
 • Розгін з 0 до 100 км / год: 4.4 / 5.4 / 5.9 сек *

Підвіска і ходова частина

Tesla Model S просто просякнутий сучасними технологіями, не виняток і ходова частина авто. Пневматична підвіска здатна змінювати просвіт авто, досить задати бажаний кліренс і машина підніметься або опуститися за бажанням господаря. За рахунок заниженого центру ваги, автомобіль впевнено себе почуває навіть з пристойним кліренсом «аля Тігуан».

Рульове управління рейкове і само собою має електропідсилювач. Бортовий комп'ютер дозволяє задавати жорсткість керма. Є кілька рівнів, починаючи від спортивного жорсткого і закінчуючи комфортним «мерседесівськи» м'яким, дуже зручно, погодьтеся?

Tesla Model S - підвіска

Підвіска

Гальмівна система Tesla Model S гідна окремої уваги. Основна гальмівна система складається з металевих вентильованих гальмівних дисків і електронної системи стоянкового гальма. Але основна «фішка» цього електрокара - рекуперативна система гальмування. З її допомогою автомобіль здатний гальмувати двигуном і перетворювати одержувану енергію в електрику, заряджаючи тим самим акумулятор автомобіля. Це вкрай корисна і зручна функція. Щоб активувати рекуперативну систему гальмування, водієві необхідно просто плавно відпустити педаль газу і електрокар сам почне пригальмовувати перетворю енергію гальмування в корисну енергію

Безпека Tesla Model S

«5 зірок» - вищий рейтинг безпеки, який отримав Model S! Найкращий показник безпеки на 2013 рік. Вищий рейтинг досягається за рахунок конструкції кузовної частини електрокара. Відсутність мотора і навісних агрегатів під капотом і в задній частині авто дозволяє кузову авто утворити міцну «капсулу», яка доповнюється міцності якостями за рахунок батареї, розташованої уздовж днища автомобіля.

 • Кількість подушок безпеки: 8 штук
 • Додаткова система гальмування: ABS
 • Інші системи безпеки: ABS, система відключення живлення батареї при аварії, ремені безпеки та ін.
Tesla Model S - характеристики

Ціна

Tesla Model S можна купити в Америці і Європі. Вартість залежить від обраної комплектації. Цінник починається з $ 62 400 і закінчується $ 85 900 за комплектацію Performance.